Česko- bavorský inovační den

22.leden 2020

Den plný diskuzí, přednášek a workshopů o datové vědě, strojovém učení a umělé inteligenci se zkušenými přednášejícími z velkých firem, ale i malých a středních podniků, startupů a oblasti vědy z obou stran hranice. Cílem prvního Bavorsko-českého inovačního dne je představit a vysvětlit tuto technologii a poukázat na excelenci regionálních společností.

Více info

ISE-monitor pro Váš business“

19. listopad 2019

Vážení, jste výrobní společnost a exportujete nebo máte v plánu poskytovat své služby do zahraničí? Využijte zcela ojedinělý ISE-monitor ZDE , díky kterému získáte podrobnou analýzu současného stavu služeb Vaší společnosti a stejně tak získáte srovnání s jinými společnostmi. Monitor můžete nyní využít zcela BEZPLATNĚ. Více informaci naleznete v přiloženém souboru „ISE_monitor“.

ISE monitor

Seminář „Kolumbie a Mexiko - Exportní příležitosti pro české firmy“

27. listopad 2019

Srdečně Vás zveme do Zlína na exportní seminář zaměřený na obchodní příležitosti v Mexiku a Kolumbii, které Vám představí Michal Rejtar, ekonomický diplomat z Velvyslanectví ČR v Bogotě a Zuzana Stiborová z Velvyslanectví ČR v Mexiku.

Více info

Podnikatelská mise

18. - 19. listopad 2019

Podnikatelská mise doprovázející předsedu vlády ČR Andreje Babiše a ministra průmyslu a obchodu ČR Karla Havlíčka na Ukrajinu (Kyjev). Podnikatelská mise je vedena prezidentem Hospodářské komory ČR Vladimírem Dlouhým. Na misi podnikatelé doprovodí předsedu vlády ČR při jeho oficiální návštěvě Ukrajiny (Kyjeva).

Více info

Návštěva prezidenta Hospodářské komory České republiky

15. říjen 2019

Dne 15. 10. 2019 navštívil město Plzeň prezident Hospodářské komory České republiky Ing. Vladimír Dlouhý CSc. Pana prezidenta doprovázel předseda představenstva Krajské hospodářské komory v Plzeňském kraji (KHK v PK) pan Petr Chvojka spolu s paní ředitelkou Mgr. Radkou Trylčovou.

Více info

Nadační fond – dopis zaměstnavatelům

16. září 2019

Plzeňský kraj společně se zaměstnavateli regionu dlouhodobě vytváří a zlepšuje podmínky k výuce technických oborů ve školách. Prioritou Plzeňského kraje je podpora technického vzdělávání s cílem udržení trvalého zájmu o studium technických oborů ve středních a vysokých školách.

Více info

KRAJSKÁ EXPORTNÍ KONFERENCE

13. listopad 2019

V letošním roce se opět uskuteční série Krajských exportních konferencí, kde ve dvou panelech, I. panel: PŘEDEXPORTNÍ ROZHODOVÁNÍ a II. panel: PODMÍNKY PRO EXPORT, konkrétně vystoupí prominentní řečníci z řad partnerů projektu, tedy Hospodářské komory ČR, Ministerstva zahraničních věcí ČR, Československé obchodní banky, České exportní banky a Exportní garanční a pojišťovací společnosti.

Více info

PLZEŇSKÉ PODNIKATELSKÉ VOUCHERY

4. září 2019

Plzeňské podnikatelské vouchery podporují spolupráci mezi podnikatelskými subjekty a výzkumnými organizacemi z Plzeňské metropolitní oblasti. Cílem programu je posílit inovační aktivity firem a přispět tak ke zvýšení jejich konkurenceschopnosti. Firmy mohou využít kapacit, kterými samy nedisponují, k zahájení nebo zintenzívnění svých inovačních aktivit a ke zvýšení svého inovačního potenciálu.

Více info

3. BAVORSKO-ČESKÁ BURZA FIREM

16. říjen 2019

Best Practice ze společného hospodářského regionu Burza firem: Prezentace bavorských a českých firem a institucí z oborů strojírenství, elektrotechnika, IT, automotive a stavebnictví

Více info

13. Mezinárodní fórum mechatroniky (IFM) se uskuteční v termínu 25. - 26. září 2019 v Chamu

25. - 26. září 2019

13. Mezinárodní fórum mechatroniky (IFM) se uskuteční v termínu 25. - 26. září 2019 v Chamu ve východním Bavorsku. Osvědčený každoroční kongres je evropskou platformou pro technologickou prezentaci a odbornou diskusi hospodářství a vědy, pro získávání nových kontaktů a spolupráci a propojení etablovaných podniků se startupy v mechatronice.

Více info

Pracovní konference INTELIGENTNÍ SPECIALIZACE REGIONU 2019

29. května 2019, 8:30 hodin, Parkhotel Plzeň

Účast na konferenci je bezplatná. K přihlášení na konferenci využijte prosím link na webových stránkách. Registrace je možná nejpozději do 22. května 2019, kapacita konference je omezená.

Více info

Doprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky

Doprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky, J. E. Miloše Zemana, do Maďarska.

Dovolujeme si Vás pozvat na doprovodnou podnikatelskou misi prezidenta republiky, J.E. Miloše Zemana, do Maďarska, jejíž organizací byla Kanceláří prezidenta republiky pověřena Hospodářská komora České republiky. Mise se bude konat v termínu od 14. do 16. 5. 2019, přičemž podnikatelská delegace bude vedena prezidentem HK ČR, panem Vladimírem Dlouhým..

Více info

3. BAVORSKO-ČESKÝ DEN PRO FIRMY

VYNIKAJÍCÍ SERVIS JISTÍ BUDOUCNOST

Již téměř ve všech odvětvích představuje servis dynamickou rostoucí oblast. Digitalizace umožňuje vytvářet nové servisní modely napříč odvětvími.

Více info

Veletrh AMPER 2019

Obory elektrotechnika, energetika, automatizace komunikace, osvětlení a zabezpečení.

 

Více info

Podnikatelská mise do Alžírska

Podnikatelská mise do Alžírska s náměstkem ministra zahraničních věcí ČR panem Martinem Tlapou. Tato mise, v tomto kalendářním roce první v pořadí, je organizována Hospodářskou komorou České republiky a uskuteční se v termínu od 17. do 19. 3. 2019. Podnikatelská delegace bude vedena předsedou Zahraniční sekce HK ČR, panem Iljou Mazánkem.

Více info

Informační systém skutečných majitelů

Vzhledem k vyskytujícím se dotazům připomínáme, že právnické osoby zapsané do obchodního rejstříku (tj. zejména obchodní společnosti – s.r.o., a.s., k.s., v.o.s.) mají povinnost provést zápis do evidence skutečného majitele do 31. 12. 2018.

Více info

Tisková zpráva OK RHKPK

Společně zvládnout výzvy pracovního trhu a přiblížit řemesla mládeži. Bojovat proti nedostatku odborných pracovních sil. Doplnění pracovních sil ze zemí mimo EU: Přání nebo skutečnost? 

Více info

Program EXPANZE

EXPANZE přináší řešení v oblasti internetu, boje se suchem a zpracování dřeva napadeného kůrovcem.

Více info

Britský den v Plzeňském kraji

Experti z oboru představí způsoby úspěšné komunikace se zákazníky, moderní obchodní nástroje a taktiky prodejních a prezentačních dovedností.

Více info

Interaktivní seminář s tématem pracovního práva

Novinky v roce 2018 ▪ Jak na neukázněné zaměstnance. Úskalí spojená s nelegální prací aneb rizika „zaměstnávání na IČO“

Více info

Dovolujeme si Vás pozvat na kulatý stůl

Kde se dozvíte více o provozu a podmínkách jednotlivých typů předškolní péče. Přijďte se dozvědět jak vypadá provoz mikrojeslí, dětské skupiny, veřejné mateřské školky nebo montessori školky. VSTUP ZDARMA!

Více info

Cena hejtmana

Plzeňský kraj společně s Regionální hospodářskou komorou Plzeňského kraje a Radou kvality ČR vyhlašuje 5. ročník Ceny hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost pro rok 2017. ...

Více info

Franšízové příležitosti v Plzeňském kraji

Hledáte způsob, jak začít podnikat? Co takhle pořídit si franšízovou licenci a využít osvědčeného know-how některého z fungujících franšízových konceptů? Udělejte si 27. dubna čas a seznamte se s firmami...

Více info

Konference - Spolupráce škol a firem

Spolupráce škol a firem, která se uskuteční dne 19. 4. 2018 v prostorách Moving station

Více info

Diskusní setkání s regionálními stakeholdery

Za účasti poslankyně Evropského parlamentu Martiny Dlabajové na téma Sociální politika EU: Příležitost nebo rána české konkurenceschopnosti. 13. 4. 2018 od 12.30 do 14.00 na Magistrátu města Plzně, sál Luďka Pika, Náměstí Republiky 1.

Více info

Mistr manažer

Role a postavení mistra, vedení k výsledkům, motivace, týmová spolupráce, zvládání obtížných a konfliktních situací

Více info

Vyjednávání a argumentace

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji Vás zve na seminář Vyjednávání a argumentace

Více info

Stres management

Pozitivní a negativní stres, projevy a příznaky negativního stresu, rizika stresu – fyziologické dopady, riziko profesionálního selhání

Více info

KHK v PK Novinky v daních - změny v roce 2018

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji Vás zve na seminář Novinky v daních - změny v roce 2018

Více info

Krajská exportní konference v Karlových Varech

Dovolujeme si Vás pozvat na Krajskou exportní konferenci v Karlových Varech, která se koná

Více info

Seminář Jak získat stážisty s finanční podporou EU

Eurocentrum Plzeň ve spolupráci s Fondem dalšího vzdělávání Vás srdečně zve na sérii seminářů "Jak získat stážisty s finanční podporou EU".

Více info


Aktuality - KHK v Plzeňském kraji

19.11.2019

B2B akce v Rakousku

Africa Day (6.11.2019), International Machinery and Plant Engineering Forum (26.11.2019), B2B-Meetings at Summit Industry 4.0 (12.12.2019)
Více info ZDE

27.11.2019

Seminář „Kolumbie a Mexiko

Srdečně Vás zveme do Zlína na exportní seminář zaměřený na obchodní příležitosti v Mexiku a Kolumbii, které Vám představí Michal Rejtar.
Více info ZDE


O nás

Krajská hospodářská komora v Plzeňském kraji sdružuje právnické a fyzické osoby ve vybraných okresech Plzeňského kraje, a to na základě dobrovolného členství. Právní základ a vymezení její činnosti představuje zákon č. 301/1992 Sb., o Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR ve znění pozdějších předpisů.

Kontakt

Krajská hospodářská komora
v Plzeňském kraji

Nerudova 25
301 00 Plzeň
Tel.: +420 377 322 826
Email: khkvpk@khkvpk.cz
WWW: www.khkvpk.cz